Час творити дива з Twinkly

Тим, хто має сумнів чи вагається під час ухвалення рішення щодо придбання розумних світлодіодних гірлянд Twinkly, бо це ж, здається, «просто LED-лампочки на дроті, що лише змінюють кольори», рекомендуємо цей матеріал уважно дочитати до кінця.

Так, звичайні гірлянди різнокольорові, вони мерехтять, часом це досить красиво. Але секрет успіху Twinkly полягає в тому, як ефектно вони це роблять, хто цим може легко керувати, як відбувається небачена магія створення комплексних ефектів власноруч, наскільки якісні деталі та рішення взагалі можна отримати. Twinkly – преміальний продукт із переможними властивостями світлових декорацій. Захоплює з першого погляду, дивує власника та гостей, як ніколи раніше.

Бренд Twinkly італійської компанії Ledworks, вже відомий та бажаний у світі, розпочав шлях свого успіху в Україні. Холдинг ERC має права на дистрибуцію споживчих товарів Twinkly та професійних рішень Twinkly PRO в країнах своєї присутності, зокрема в Україні. Продукція повного асортименту Twinkly та Twinkly PRO вперше цього сезону доступна користувачам в Україні.

Twinkly – сучасні, технологічні, розумні світлодіодні декорації, якими можна адресно й ефектно керувати з мобільного додатку чи за допомогою контролера, який є в комплекті кожного продукту.

Центр розробки, дизайну та досліджень у Мілані започаткував використання в продукції Twinkly сучасних комп’ютерних чипів, якісних матеріалів, запатентованих технологій не лише щодо світлодіодів, а й у галузі розпізнавання образів, комп’ютерного зору, радіосигналів.

Як результат, створено чи не найкраще рішення у світі на всі сезони. І це не лише для винятково передріздвяного періоду, а впродовж усього року.

Twinkly вважає за краще називати свої унікальні світлодіодні продукти не «гірляндами», а «струнами», що англійською Strings. Проте, зважаючи на мовні особливості звучання й тлумачення, ми використовуватиме термін «гірлянди» як контекстно більш відповідний та зрозуміліший.

Брами незвичайного

Одна з особливостей гірлянди – нею можна керувати не лише із вбудованого пульту, а й через мобільний додаток. Безкоштовний мобільний додаток (для iOS і Android) пропонує декілька зручних сервісів одразу після налаштування гірлянди. Кортить одразу використати величезну галерею готових сценаріїв світлових шоу, небачених раніше, перемикаючи їх один за одним. До того ж є можливість їх редагування за кольорами, інтенсивністю, таймінгом, циклами чи створення зовсім нових власних ефектів та збереження їх у тій самій мобільній галереї для миттєвого чи подальшого використання.

Керувати ефектами можна без мобільного додатку, і навіть без смартфона завдяки вбудованому контро­леру. Ба більше, можна керувати ефектами і взагалі без локальної мережі. Хоча з локальною Wi-Fi-мережею та мобільним додатком, звісно, можна отримати значно більше.

Це буде cправжня система технологій Smart IoT Twinkly. Вона широко відчинить брами можливостей для створення дійсно незвичайного! Втілити власні ефекти можна швидко та легко. Досить вибрати певні кольори, змінювати їх і просто малювати візерунок на екрані пальцем за покликом фантазії, а вогні гірлянди вмить реагуватимуть, відповідно вмикаючись та змінюючи кольори чи їх інтенсивність.

До того ж кожен ефект може бути синхронізовано з мелодією.

Ще одна важлива особливість Twinkly – 3D- чи 2D-меппінг (mapping)

Справжня сила технології Twinkly полягає в її інноваційній функції комп’ютерного зору для завдань меппінгу.

 

Додаток може визначити точне положення кожного світлодіода через камеру смартфона і створити в такий спосіб їх повну карту для подальшого використання та створення ефектів у масштабі. І не лише з одного боку інсталяції (2D), а й в режимі 360° (3D). Завдяки функції меппінгу не треба дбати про послідовність світлодіодів гірлянди на об’єкті. Значення має лише їх кількість на одиниці площі, і байдуже в якому порядку вони там розташовані – меппінг все владнає та налаштує.

Синхронізація з пристроями Smart Home

 

Синхронізація з пристроями Smart Home завдяки повній підтримці IoT помножить цінності володіння. Можна дати команду Google або Alexa (англійською, одночасно вдосконалюючи її) увімкнути чи вимкнути гірлянду, налаштувати яскравість чи змінити кольори. Наприклад, скажіть: «Alexa, set it Yellow-Blue», і кольори відповідно зміняться. Особливого ефекту набуває композиція з кількох гірлянд, синхронізованих через додаток для узгоджених дій як єдиний керований ансамбль! Назва цієї функції – Група.

Наприклад, маємо освітлену ялинку та гірлянди на вікнах і дверях, а також на дереві та балконі. Об’єднуємо їх у групу, синхронізуючи в один ансамбль, і, як результат, маємо захопливий загальний ефект. Кожен ефект, який буде надалі обрано, одночасно відтворюватиметься всіма об’єктами групи! Можна об’єднати в синхронізовану групу аж до 10 різних чи однакових гірлянд Twinkly Gen II (Gen II – назва другої генерації продуктів, які виготовляли в другій половині 2019 та у 2020-му році) та в такий спосіб мати аж до 4 000 світлодіодів у такому ансамблі-групі.

А з професійними рішеннями Twinkly PRO такі групи взагалі не мають меж за кількістю світлодіодів та ефектів із розширеними можливостями.

Чи хтось досі вважає, що світлодіодні кольорові прикраси доречні винятково на Різдвяні свята та Новий рік? Мабуть, уже ні. Із Twinkly – точно ні. Прикрасити дерева та кущі, оздобити стежинки чи вкрити газони, прикрасити стіни, будинки, вікна і двері – тепер це неабияк ефектно з Twinkly.

Сутінки та ночі будь-якої пори року – це час Twinkly. А вдень таймер у додатку вимикатиме їх за бажанням власника.

 

Повний асортимент Twinkly в Україні

Раніше гірлянди Twinkly часом надходили в Україну, але несистемними шляхами. Хтось купував для себе за кордоном, хтось деінде в нашій країні. Повного асортименту, ще й доступного одразу, ніколи не було. Продукція іноді була неадаптована до потреб користувачів. А частіше її взагалі не було (попри декларування) і натомість пропонувалися сумнівні «заміни». Тепер усе інакше.

 

Ми почали дистрибуцію повного асортименту Twinkly. Весь асортимент доступний охочим у магазинах бізнес-партнерів ERC в усіх областях та великих містах України.

У сквері біля бізнес-центру холдингу ERC облаштовано першу велику інсталяцію на базі професійних рішень Twinkly PRO та Twinkly. Її влаштовано не лише як рекламу продукції, не лише на втіху мешканцям та гостям міста, не лише як приклад для розповсюдження, а ще й як майданчик для навчань та експериментів для наших бізнес-партнерів.

Інші новини

22.04.2021

Тим, хто має сумнів чи вагається під час ухвалення рішення щодо придбання розумних світлодіодних гірлянд Twinkly, бо це ж, здається,…

17.03.2021

У цьому числі часопису ERC вже є матеріал про новітні споживчі рішення у світі декорацій із розумними LED-гірляндами Twinkly. Згадувалося…

17.03.2021

Це ще один напрямок використання рішень Twinkly для декорацій онлайн-майданчиків під час локдаунів та інших обмежень, чи декорування сцен для…

17.03.2021

Нова cерія товарів Twinkly Home Range – Line, Flex та Squares. 11 січня 2021, Мілан, Італія – під брендом Twinkly…

17.03.2021

Кожен геймер мріє про ігрову периферію Razer, адже це один із топових світових брендів! Гірлянди Twinkly – це сучасні преміальні розумні гірлянди,…