Професійна серія Twinkly PRO. Decorate like a boss

У цьому числі часопису ERC вже є матеріал про новітні споживчі рішення у світі декорацій із розумними LED-гірляндами Twinkly. Згадувалося там і про Twinkly PRO. Перед прочитанням цього матеріалу треба було б ознайомитися з інформацією про споживчі товари Twinkly. Тоді ця публікація сприйматиметься зрозуміліше і цілісніше. Проте, можливо, фахівці, які не звикли читати керівництво користувача, знехтують такою порадою й зараз.

 

Про відмінності

Читали вже про споживчі гірлянди Twinkly чи ні, але зараз йтиметься про їхні суттєві відмінності від професійних рішень Twinkly PRO. Варто усвідомити, по-перше, що гірлянди Twinkly та Twinkly PRO несумісні конструктивно й за керуванням, хоча й мають гарний вигляд на спільних інсталяціях. Досить подивитися на них, і це стане очевидним.

За стандартом захисту та за виконанням продукція Twinkly PRO значно витриваліша, що логічно. Twinkly PRO мають стандарт IP65, проти стандарту IP44 у Twinkly. Але ж і стандарт IP44 – це суттєво, якщо порівнювати з тим, що на ринку є деякі гірлянди сумнівної якості, які ледь витримують першу інсталяцію чи день використання. Гірлянди Twinkly PRO мають трохи більші за розміром світло­діодні лампи та іншу кабельну систему.

За принципом керування це ті самі сигнальні кабелі та кабелі живлення (їх загалом шість) до кожного світлодіода, але «товстіші», бо це вже кабель AWG22. Через це гірлянди Twinkly PRO, ще й із капсулами світлодіодів F5, мають міцний професійний вигляд. Хоча поки їх не бачиш, такими ж надійними та професійними видаються, як порівняти з іншими, споживацькі гірлянди Twinkly. І вони такими і є!

Ліворуч – споживацькі гірлянди Twinkly. Праворуч – дві світлини професійних гірлянд Twinkly PRO.

 

Світловими ефектами, створеними Twinkly PRO, можна прикрашати будинки, стіни та споруди, дерева й кущі, газони – усе, що заманеться, легко граючи надскладними, небаченими до цього ефектами. Вже немає обмеження в 4 000 світло­діодів у групі, на відміну від споживацьких рішень Twinkly. Хочете об’єднати в ансамбль кілька груп по 10 000 у кожній? Із Twinkly PRO це реально! Бажаєте «фарбувати» будівлю свого підприємства у фірмові кольори? Хочете завантажити відео й відтворити його грою тисяч рознесених у просторі ламп діодів – це нереальне тепер уже можливе й не надто складне. Twinkly PRO оселить магію Twinkly на великих декораціях. До об’єктів, де розташовуватимуться рішення Twinkly PRO, гарантовано буде прикуто увагу. Автор має лише створити ідею, сценарій, виділити потенційні центри уваги. Вигадати власний сценарій гри світла чи скористатися готовим із галереї ефектів, адаптованим завдяки 2D- чи 3D-меппінгу до таких об’єктів.

 

Донедавна правильний спосіб прикрашання та відповідного підсвічування, наприклад, стовбурів і гілок штучних чи натуральних дерев, був надважким, трудомістким завданням. Через це ми бачили лише щось жовтаве де-не-де на великому дереві та раділи хоча б такому. Із Twinkly PRO це завдання стає легким, бо створює можливості для творчості, перетворюючи процес на розвагу, а не на тяжку працю. Таке недосяжно для інших рішень. Що ж стосується традиційних різдвяних ялинок, то вони взагалі тепер не потребуватимуть прикрас. Вистачить гірлянд Twinkly чи Twinkly PRO. Навіть, якщо ялинка сягає 10 м чи більше. Чим вища та незвичайніша споруда для інсталяції гірлянд Twinkly PRO, тим більш вражаю­чим буде результат. Важко порівнювати з альтернативами, якщо вони взагалі є.

Керування гірляндами Twinkly PRO

Центральним пристроєм в організації декорацій Twinkly PRO є контролер. Є кілька версій контролерів в асортименті, проте найуживанішими мають стати саме Ethernet-контролери, поєднані в певні конфігурації відповідно до завдань. Із ними створення масштабних керованих світлодіодних декорацій у громадських або інших відкритих зовнішніх чи внутрішніх просторах не є важким завданням. Наприклад, конт­ролер TWPRO1500 охопить до шести світлових гірлянд AWW чи RGB або п’ять гірлянд RGBW. Отже, кожен із Twinkly PRO Ethernet-контролерів серії TWPRO1500 зможе вмикати та керувати декорацією з 1 500 світлодіодами, в разі використання гірлянд AWW чи RGB (тобто на шість виходів по 250 шт.), та до 1 250 шт. у разі використання RGBW гірлянд (тобто на п’ять із шести виходів по 250 шт.). А з додатковими контролерами в організованих лініях легко поєднати десятки тисяч світлодіодів в одну масштабну керовану пейзажну групу декорацій.

У ролі гірлянд застосо­вують кілька типів гірлянд, які відрізняються за організацією ламп на кабелі: 250 ламп в одну лінію (типу TWP-S-CA-1X250) завдовжки 25 м, дві лінії по 125 ламп (типу TWP-S-CA-2X125) кожна завдовжки 12,5 м або п’ять ліній по 50 ламп (типу TWP-CU-CA-05X50) завдовжки 5 м кожна. Усі ці гірлянди мають ще кілька різновидів залежно від типу світлодіодів (AWW, RGB чи RGBW) та кольору ізоляції кабелю (білий, зелений, чорний, прозорий). Є й інші модифікації гірлянд Twinkly PRO з використанням світло­діодних ламп C7/C9 на 50 ламп чи G45 на 20 ламп, проте вони менш масові, часом їх використовують для спеціального акцентування на загальному тлі. Зручно те, що до частини кабелю з безпосередньо світло­діодними лампочками веде кабель живлення завдовжки 5 м, який ще можна подовжити на 5 м завдяки додатковому кабелю TWP-EXT.

У керуванні допоможе хмарне сховище Twinkly Cloud для необмеженого налаштування різних пейзажів та створення ефектів і синхронізації з ПК, мобільним додатком або пультом дистанційного керування.

Не потрібно перейматися щодо погодних умов, адже робочий температурний діапазон – від -15 °С до +40 °С, а у вимкненому стані (зберігання) він ще ширший – від -20 °С до +60 °С. Це стосуєть­ся і гірлянд, і контролерів, і блоків живлення.

Типова конфігурація декорації Twinkly PRO, побудованої на Twinkly PRO Ethernet-контролерах, досить нескладна. У разі з Twinkly PRO все виконує мережа з контролером. На відміну від «звичайних» споживацьких гірлянд Twinkly, які легко налаштувати кожному споживачу самотужки, рішення Twinkly PRO вимагає трохи більше часу та знань для налаштувань. Проте й можливості величезні.

 

Якщо в декорації потрібно мати ламп більше, ніж спроможний об’єднати один контролер, використовують групи контролерів в одноранговій чи навіть у дво- та триранговій конфігурації. Четвертий ранг чи рівень фахівці використовувати не радять. Рекомендовано мати кількість рівнів ліній контролерів не більше ніж три, аби запобігти можливій втраті даних під час керування ефектами декорацій.

 

Twinkly PRO – чарівно, сучасно, неперевершено й ефектно

Декорації на базі рішень Twinkly PRO чи Twinkly треба бачити. Часом вистачить побачити просто відеофрагменти, яких багато вже на сайті, сторінці у Facebook і на інших цифрових інформаційних каналах ERC. Проте найкраще переконає жива інсталяція, яку створено восени минулого рокув Києві в сквері перед офісом холдингу ERC. Вона ж слугуватиме додатковим наочним навчальним майданчиком для бізнес-партнерів і фахівців.

Діюча комбінована інсталяція рішень Twinkly та Twinkly PRO у сквері біля офісу ERC. Завітайте, аби дізнатися більше на практиці.

Продукцію додано до асортименту, продаж споживацьких рішень Twinkly розпочато ще в серпні 2020 року, а професійні рішення Twinkly PRO постачають переважноза попереднім замовленням (хоча певні конфігурації доступні зі складу).

Додатково можна відвідати й сайт www.twinkly.com або pro.twinkly.com

Twinkly та Twinkly PRO руйнують стереотипи про світ гірлянд і методи їх застосування, як і стандарти декорування, якщо такі взагалі мають бути. Цьогоріч продовжуватиметься розвиток рішень Twinkly PRO. Чекайте на анонси нових можливостей, і не тільки про повну інтеграцію з аудіосигналами, а значно більше.

Розпочинайте здобувати досвід використання та інсталяцій вже зараз!

Twinkly та Twinkly PRO радо буде поруч із кожним.

Долучайтеся та, як кажуть поціновувачі Twinkly PRO, «Decorate like a boss»!

Інші новини

22.04.2021

Тим, хто має сумнів чи вагається під час ухвалення рішення щодо придбання розумних світлодіодних гірлянд Twinkly, бо це ж, здається,…

17.03.2021

У цьому числі часопису ERC вже є матеріал про новітні споживчі рішення у світі декорацій із розумними LED-гірляндами Twinkly. Згадувалося…

17.03.2021

Це ще один напрямок використання рішень Twinkly для декорацій онлайн-майданчиків під час локдаунів та інших обмежень, чи декорування сцен для…

17.03.2021

Нова cерія товарів Twinkly Home Range – Line, Flex та Squares. 11 січня 2021, Мілан, Італія – під брендом Twinkly…

17.03.2021

Кожен геймер мріє про ігрову периферію Razer, адже це один із топових світових брендів! Гірлянди Twinkly – це сучасні преміальні розумні гірлянди,…