Cluster

Модифікація «strings», за якої 190 світлодіодів зібрано не в ланцюжок, а розташовано подібно до листя на стеблині, що розгалужується в різні боки з інтервалом 1,5 см. Така гірлянда має особливо гарний вигляд на віконних занавісках.

Тип світлодіодів

Асортимент Twinkly складається із трьох серій: у продукції кожної застосовано певні типи світлодіодів – RGB, AWW і RGBW.
RGBW світлодіоди
У виробах найяскравішої за можливостями колекція RGBW, також відомої як Twinkly Special Edition, поєднано переваги попередніх двох, а саме – RGB-кольори й теплі та холодні білі тони спектра AWW.
RGB світлодіоди
У яскравій барвистій колекції Twinkly RGB, відомій як Twinkly Multicolor Edition, доступно понад 16 млн кольорів та їхніх тонів.
AWW світлодіоди
Eлегантна колекція AWW – це Twinkly Gold Edition. Рішення призначені для реалізації класичних сценаріїв світлових шоу із холодними й теплими відтінками білого кольору.

Особливості

Унікальна функція мепінг!

Адже застосунок Twinkly визначає точне положення кожного світлодіода через камеру смартфона, формуючи їхню повну карту для подальшого використання і створення ефектів у масштабі.

Можливість групування

Надає змогу об’єднати в синхронізовану групу аж до 10 різних гірлянд Twinkly чи до 6 000 її ламп.

Наявність адаптера Music Dongle

Забезпечує можливість щасливим власникам Twinkly надати кольору та форми будь-яким музичним композиціям.

Оригінальна галерея ефектів у застосунку Twinkly

Дарує можливість насолоджуватися неймовірними барвистими і яскравими шоу!

Можливість створювати власні ефекти за допомогою застосунку

Перетворіть смартфон на власну креативну студію, де лише одним дотиком можна створювати власні кольорові ефекти для гірлянд.

Величезний асортимент світлових декорацій

Продукція Twinkly поділяється на 10 конструктивних серій, у кожній з яких застосовано три типи світлодіодів (RGB, AWW і RGBW) і різну кількість ламп, також вони різняться за кольором кабелю.

Наявність захисту

Так, усі гірлянди Twinkly мають клас захисту ІР44, а світлові пристрої Twinkly - IP20.
Ці професійні рішення для бізнесу надають змогу створювати масштабніші групування, та й взагалі не мають меж, відкриваючи нові горизонти можливостей професійного декорування і створення ефектів.

Колаборація із Razer та Omen

Тепер геймери мають унікальну можливість спробувати новий спосіб керування ігровою атмосферою.

Сумісність Twinkly із Google Home та Alexa

Для зручного повсякденного голосового керування: будь-якої миті ви можете увімкнути чи вимкнути гірлянду, налаштувати яскравість або змінити кольори!
Завантажити додаток на