Про бренд
Ledworks - це італійський стартап, місія якого полягає у впровадженні цифрових інновацій у світ звичайних  користувачів та професійного освітлення. Ledworks є творцем Twinkly- набору продуктів освітлення з безліччю інноваційних функцій, якими можна керувати з додатку смартфона. Інноваційні та настроювані світлодіодні гірлянди Twinkly пропонують необмежену кількість поєднання кольорів та візерунків, для налаштування споживачами свого свята та прикрашання будинку чи квартири самостійно та технологічно прямо зі смартфона.

Історія компанії

2016
Початок Twinkly
Ledworks була заснована в 2016 році групою підприємців-новаторів з досвідом роботи в галузі апаратного дизайну, розробки програмного забезпечення та маркетингу цифрових продуктів.
2017
Сезонні прикраси
Компанія почала з мети перетворити класичні святкові прикраси та освітлювальні прилади на розумні пристрої, гідні все більш цифрового, пов'язаного суспільства.
2018
Twinkly для бізнесу
Компанія почала  впроваджувати інноваційну технологію Twinkly для створення приголомшливих масштабних світлових інсталяцій.
2020
Декоративне освітлення для дому
Зробивши собі ім'я в індустрії сезонного освітлення, компанія перейшла до наступного виклику - домашнього освітлення.
Майбутнє
Зазираючи в майбутнє
Нові технології продовжують розвиватися і швидко впроваджуватися у все більш взаємопов'язаному світі. Компанія продовжує розвиватися та впроваджувати інновації, пропонуючи нові продукти та послуги, прагнучи стати одним з ключових гравців в індустрії Інтернету речей.
Завантажити додаток на