Гірлянди Twinkly PRO – це можливість надзвичайно точно реалізовувати всі задуми зі світлового декорування, створення інсталяцій будь-якого масштабу та практично будь-де, де є струм та інтернет.

Особливості

Ступінь захисту – ІР65

Гірлянди Twinkly PRO є більш професійним рішенням, ніж просто Twinkly. Зокрема, тому що вони мають вищий ступінь захисту – ІР65, що дає змогу використовувати їх просто неба за різних погодних умов і температури від -20 ֯С до +60 ֯С.

Візуально і фізично - більші

Twinkly PRO візуально вирізняються від продуктів Twinkly. Вони мають більшу товщину кабелю та більший розмір власне світлодіодів.

Контролери Twinkly PRO

Основа рішень Twinkly PRO – контролери світла з живле­нням від електромережі 220 В, із підключенням Ethernet та керуванням освітленням «прямо з коробки». Контролери працюють у парі з безкоштовним програмним забезпеченням (Twinkly PRO – лише iOS) Twinkly і можуть керувати аж до 1 500 світлодіодами кожен. Налаштовуються за хвилини без інших додаткових зусиль, їх можна вмикати каскадами для збільшення кількості ламп аж до сотні тисяч і більше.

Масштабне групування

Гірлянди Twinkly PRO можна об’єднувати в групи до 60 000 світлодіодів, що дає змогу реалізувати наймасштабніші творчі проєкти для максимального привертання уваги.

Необмежена кількість світлових ефектів

Хмарне сховище Twinkly Cloud дає змогу реалізувати необмежену кількість різних налаштувань пейзажів, створювати нові ефекти та синхронізувати їх з ПК, мобільного додатка або з пульта дистанційного керування.

Зручне і просте керування

На контролері є кнопка для перемикання завантажених на нього ефектів. Це зручно, коли у користувача невеликий проєкт та коли потрібно швидко змінити ефекти, а напохваті немає смартфона. Якщо у світловій інсталяції більше одного контролера, то краще користуватися застосунком Twinkly чи хмарним сховищем Twinkly Cloud через ПК.

Наявність Music Player

Цей пристрій допомагає LED-композиціям Twinkly PRO грати світлом у такт улюблених мелодій. Це має дуже ефектний і яскравий вигляд і значно розширює використання цих гірлянд для будь-яких ідей і завдань.

Величезний асортимент

Гірлянди Twinkly PRO, як і гірлянди Twinkly, мають ознаки, за якими можна визначити та вибрати потрібний продукт:

  • тип світлодіода з трьох видів лінз RGB, AWW та RGBW;
  • конструктив, що налічує наразі дві серії: лінія та штори (цьогоріч планують розширення асортименту бурульками й новими типами ламп);
  • колір ізоляції кабелю (чорний, зелений, білий та прозорий).
Світлові декорації Twinkly PRO – це можливість реалізовувати будь-які масштабні ідеї зі світловими шоу та декораціями. Усе – заради втілення бажань кожного користувача!
Завантажити додаток на