Нова генерація світлодіодних декорацій, що базується на трьох типах світлодіодів, якими можна адресно керувати за допомогою контролера, який міститься в кожному комплекті, чи безкоштовного мобільного застосунку Twinkly.

Асортимент серій

Strings
Струни чи нитки. Гірлянди цієї серії мають найтрадиційнішу за конструктивом послідовність певної кількості ламп, які розташовано на відстані 10 см одна від одної, але водночас є революційними за реалізацією й ефектами.
Curtain
Завіса. Послідовність довгих, вертикально звисаючих сегментів типу Strings на горизонтальній несучій. Можна використовувати не лише як завісу для дверей і вікон, їх можна зібрати в коси, підв’язати як стрічки та вигадати багато інших способів застосування.
Icicle
Бурульки чи дощ. Ланцюжок коротеньких ( із 2-6 лампами), вертикально звисаючих сегментів («mini strings») на горизонтальній несучій. Оригінальне рішення для декорування стін або вікон.
Cluster
Модифікація «strings», за якої 190 світлодіодів зібрано не в ланцюжок, а розташовано подібно до листя на стеблині, що розгалужується в різні боки з інтервалом 1,5 см. Така гірлянда має особливо гарний вигляд на віконних занавісках.
Festoon
Ці преміальні світлодіоди, які вирізняються надзвичайною яскравістю та широкою колірною гамою з понад 16 млн відтінків. Згодяться для застосування як у приміщення, так і зовні.
Light Tree
Прикрашена розумною гірляндою ялинка без власне ялинки, тобто це світловий конус із гірлянд із прозорою дротовою несучою (конусне мереживо). Висота моделей варіюється від 1,5 до 6 м, а кількість ламп становить від 450 до 1 000.
Dots
Ця мініатюрна, гнучка нитка преміумкласу, керована через застосунок (адресно), із пласкою матовою головкою світлодіода доступна різної довжини й з різною кількістю світлодіодів, забезпечує надзвичайну яскравість і має широку колірну гаму з понад 16 млн відтінків. Можна використовувати як у приміщенні, так і просто неба.<
Flex
Це рішення схоже на градієнтну світлову смугу, яку можна згинати для створення фігур, написів, контурів та інших креативних об’єктів освітлення та декору, що ефектно підкреслять інтер’єр кімнати та додадуть яскравих акцентів.
Line
Світлодіодна стрічка (1,5 м) із сотнею RGB-світлодіодів, які розташовані один за одним на відстані 1,5 м, та клейовою основою зі зворотного боку. Такою гірляндою дуже зручно прикрашати меблі, ігрові крісла, різноманітні поверхні, зонувати приміщення.
Squares
Світлодіодні настінні панелі Twinkly Squares кардинально змінюють уявлення про декоративне освітлення. Кожну настінну панель Squares, доступну в базовому та розширеному наборах, оснащено 64 адресними світлодіодами преміумкласу, керованими через застосунок, які відтворюють широку гаму колірних відтінків (16 млн). Фізично можна об’єднати кожну основну панель із 15 додатковими та використовувати застосунок Twinkly App, аби синхронізувати групи Squares для створення величезних дисплеїв з регульованими ефектами, анімацією, також доступне програвання GIF-файлів і піксельного мистецтва.

Особливості

Унікальна функція мепінг!

Адже застосунок Twinkly визначає точне положення кожного світлодіода через камеру смартфона, формуючи їхню повну карту для подальшого використання і створення ефектів у масштабі.

Можливість групування

Надає змогу об’єднати в синхронізовану групу аж до 10 різних гірлянд Twinkly чи до 6 000 її ламп.

Наявність адаптера Music Dongle

Забезпечує можливість щасливим власникам Twinkly надати кольору та форми будь-яким музичним композиціям.

Оригінальна галерея ефектів у застосунку Twinkly

Дарує можливість насолоджуватися неймовірними барвистими і яскравими шоу!

Можливість створювати власні ефекти за допомогою застосунку

Перетворіть смартфон на власну креативну студію, де лише одним дотиком можна створювати власні кольорові ефекти для гірлянд.

Величезний асортимент світлових декорацій

Продукція Twinkly поділяється на 10 конструктивних серій, у кожній з яких застосовано три типи світлодіодів (RGB, AWW і RGBW) і різну кількість ламп, також вони різняться за кольором кабелю.

Наявність захисту

Так, усі гірлянди Twinkly мають клас захисту ІР44, а світлові пристрої Twinkly - IP20.
Ці професійні рішення для бізнесу надають змогу створювати масштабніші групування, та й взагалі не мають меж, відкриваючи нові горизонти можливостей професійного декорування і створення ефектів.

Колаборація із Razer та Omen

Тепер геймери мають унікальну можливість спробувати новий спосіб керування ігровою атмосферою.

Сумісність Twinkly із Google Home та Alexa

Для зручного повсякденного голосового керування: будь-якої миті ви можете увімкнути чи вимкнути гірлянду, налаштувати яскравість або змінити кольори!
Завантажити додаток на