Squares

Світлодіодні настінні панелі Twinkly Squares кардинально змінюють уявлення про декоративне освітлення. Кожну настінну панель Squares, доступну в базовому та розширеному наборах, оснащено 64 адресними світлодіодами преміумкласу, керованими через застосунок, які відтворюють широку гаму колірних відтінків (16 млн). Фізично можна об’єднати кожну основну панель із 15 додатковими та використовувати застосунок Twinkly App, аби синхронізувати групи Squares для створення величезних дисплеїв з регульованими ефектами, анімацією, також доступне програвання GIF-файлів і піксельного мистецтва.

Особливості

Унікальна функція мепінг!

Адже застосунок Twinkly визначає точне положення кожного світлодіода через камеру смартфона, формуючи їхню повну карту для подальшого використання і створення ефектів у масштабі.

Можливість групування

Надає змогу об’єднати в синхронізовану групу аж до 10 різних гірлянд Twinkly чи до 6 000 її ламп.

Наявність адаптера Music Dongle

Забезпечує можливість щасливим власникам Twinkly надати кольору та форми будь-яким музичним композиціям.

Оригінальна галерея ефектів у застосунку Twinkly

Дарує можливість насолоджуватися неймовірними барвистими і яскравими шоу!

Можливість створювати власні ефекти за допомогою застосунку

Перетворіть смартфон на власну креативну студію, де лише одним дотиком можна створювати власні кольорові ефекти для гірлянд.

Величезний асортимент світлових декорацій

Продукція Twinkly поділяється на 10 конструктивних серій, у кожній з яких застосовано три типи світлодіодів (RGB, AWW і RGBW) і різну кількість ламп, також вони різняться за кольором кабелю.

Наявність захисту

Так, усі гірлянди Twinkly мають клас захисту ІР44, а світлові пристрої Twinkly - IP20.
Ці професійні рішення для бізнесу надають змогу створювати масштабніші групування, та й взагалі не мають меж, відкриваючи нові горизонти можливостей професійного декорування і створення ефектів.

Колаборація із Razer та Omen

Тепер геймери мають унікальну можливість спробувати новий спосіб керування ігровою атмосферою.

Сумісність Twinkly із Google Home та Alexa

Для зручного повсякденного голосового керування: будь-якої миті ви можете увімкнути чи вимкнути гірлянду, налаштувати яскравість або змінити кольори!
Завантажити додаток на