Розширення асортименту Twinkly: мистецтво та дизайн у повсякденному житті

Декоративні можливості продукції Twinkly чи не безмежні. Гірлянди доступні різноманітних форм, кольорів і розмірів, що дає змогу втілювати в інтер’єрі неперевершені та найсміливіші дизайнерські рішення. З гірляндами…

Декоративні можливості продукції Twinkly чи не безмежні. Гірлянди доступні різноманітних форм, кольорів і розмірів, що дає змогу втілювати в інтер’єрі неперевершені та найсміливіші дизайнерські рішення.

З гірляндами Twinkly легко створювати яскраві декоративні акценти вдома або кафе, додавати надзвичайного шарму артінсталяціям у сучасному закладі, підсилюючи в такий спосіб його брендовий стиль. А з огляду на доступність різноманітних режимів світіння, задавати бажаний тон атмосфери легко як ніколи: затишна й тепла, світла та легка або ж динамічна й енергійна.

Twinkly Strings RGBW 600 (Special Edition) – симфонія кольорів

Колекція Strings RGBW Special Edition поєднує в одному типі переваги попередніх двох колекцій – Multicolor Edition і Gold Edition, а саме RGB-кольори й теплі чи холодні білі тони спектра AWW. Ця колекція барвиста та класична водночас.

Довжину кабелю нової моделі збільшено до 48 м, кількість LED-ламп теж більша і становить 600 шт.

Twinkly Curtain RGBW 400 – багатофункціональна завіса

Послідовність довгих, вертикально звисаючих сегментів типу Strings на горизонтальній несучій. Згодиться для підвішування в кімнаті на стіну з телевізором і мультимедійним центром, а також може використовуватися як завіса для дверей і вікон, фон для фотозони чи як стильний декоративний акцент в інтер’єрі.

Розтягнутою, гірлянда вкриває площу 3 × 2 м із загальною кількістю LED-ламп 400 шт.

Twinkly Dots Lights RGB 200/400 – стрічка з розумними «вогниками» для безмежних можливостей декорування

Якщо потрібно зробити приховане освітлення або оздобити декоративні елементи в кімнаті, тоді в пригоді стане гірлянда серії Twinkly Dots Lights. Із її допомогою вдасться створити витончену світлову декорацію, також рішення згодиться для облаштування кімнати для геймінгу або дитячого ігрового простору.

Гнучка стрічка Twinkly Dots Lights доступна завдовжки 10 м і 20 м, оснащена 200 та 400 світлодіодами відповідно.

Twinkly Squares – революція в декоративному освітленні

Світлодіодні настінні панелі Twinkly Squares кардинально змінюють уявлення про декоративне освітлення. Кожну настінну панель Squares оснащено 64 адресними світлодіодами преміум класу, керованими через застосунок, які відтворюють широку гаму колірних відтінків (16 млн).

Об’єднавши основну панель із додатковими та використовуючи застосунок Twinkly App, можна синхронізувати групи Squares для створення величезних дисплеїв із регульованими ефектами, анімацією. Також на панелях доступне програвання GIF-файлів і піксельного мистецтва.

Зверніть увагу!

Усі пристрої Twinkly мають бути під’єднані до Wi-Fi-мережі, а для налаштування та керування ефектами зі смартфона/планшета використовується фірмовий застосунок Twinkly App. Це дає змогу об’єднувати в групу до 10 пристроїв з однаковим типом світлодіодів для реалізації ще більш неймовірних і яскравих сцен.

На додачу, з огляду на застосування енергозберігальних LED-ламп, гірлянди споживають мінімальну кількість електроенергії, забезпечуючи приємне освітлення. Тож саме завдяки цьому можна ефективно використовувати гірлянди Twinkly як основне джерело освітлення в приміщенні та водночас економити електроенергію.

Завантажити додаток на